ДІНФ

Діізононілфталат є низковязкую однорідну прозору маслянисту рідину слабкого жовтуватого відтінку з несильним, але гіркуватим запахом. ДІНФ розчинний в більшості органічних розчинників. При контакті зі шкірою залишає маслянистий наліт. Головними позитивними характеристиками ДІНФ є: зносостійкість готових виробів, хороші діелектричні якості, стабільність речовини, мала токсичність. Діізононілфталат нізкотоксічен, доступний в поєднанні з антиоксидантами. ДІНФ набагато скорочує викиди диму під час процесу обробки і значно покращує стабільність кінцевих продуктів.

ДІНФ використовується як пластифікатор для м'якого ПВХ. У порівнянні з ДОФ (Диоктилфталат), має низьку летючість і кращої сумісністю. ДІНФ значно зменшує викиди диму під час процедури обробки і покращує стабільність кінцевих продуктів.

найменування показника

Значення

Колір (АРНА)

≤ 30

Кислотне число, мгКОН/г

≤ 0,05

Вміст води, %

≤ 0,10

Питома вага (20/20 °С)

0,975 ± 0,005

Вміст ефіру, %

≥ 99,5

Об'ємний питомий опір, Ом×см

≥ 4×1011

Температура спалаху, °С

≥ 195

В'язкість (20 °С), мПа×с

72 ~ 78

Показник переломлення (20 °С)

1,4844

Image

•  Застосовується як пластифікатор в вінілових полімери, ефірах целюлози, каучуку, полістиролу, дозволяючи отримувати гумові вироби підвищеної морозостійкості.
•    Часто виступає в ролі діелектричної і гідравлічної рідини в трансформаторах або конденсаторах.
•  Активно використовується на виробництвах, завдяки зниженій летючості. Експлуатується як первинний або вторинний пластифікатор для отримання різноманітних видів пластикатів ПВХ. Підходить для виготовлення всіх видів пластикатів, в тому числі взуттєвих, пластизолів, кабельних, лінолеуму і плівок.
•    Пластифікатор діізононілфталат використовується в якості гідравлічної і діелектричної рідини в конденсаторах.
•    Він також необхідний при створенні медичних і взуттєвих рецептур, герметиків, штучних шкір, тентових матеріалів, фірмових виробів і ПВХ-іграшок, покрівельних ПВХ-мембран.
•    За допомогою пластифікатора діізононілфталат виробляють мастику для антикорозійного захисту автомобільних кузовів, які вирізняються високими експлуатаційними характеристиками.
•    Завдяки своїй низькій токсичності, він підходить для виробництва абсолютно всіх продуктів, які створюються за стандартами ISO 9001.