Підприємство «ЗЗЦМ» вже більше 28 років на ринку кабельно-провідникової продукції. За цей період часу наш завод зарекомендував себе надійним партнером і професіоналом своєї справи.

Особливу увагу на ТОВ "ЗЗЦМ" приділяється системі менеджменту якості.

Система менеджменту якості ТОВ «ЗЗЦМ» сьогодні стала в повному розумінні слова системою управління підприємством. Орієнтація на споживача, лідерство на всіх рівнях управління, залучення персоналу в досягненні загальних завдань і цілей, процесний підхід в практичній діяльності підприємства, націленість на постійні поліпшення результативності системи менеджменту якості, прийняття рішення, спираючись на факти, їх оцінку і всебічний аналіз, а, також, оптимізація управлінських рішень у взаєминах з постачальниками - це ті принципи, які в наших умовах перетворюють систему менеджменту якості в систему управління підприємством.

У різні періоди часу підприємство працювало з різними сертифікаційними органами.

В даний час сертифікацію системи менеджменту якості нашого підприємства виконав світовий лідер з надання послуг тестування, інспекції та сертифікації - «Bureau Veritas Certification Holding SAS-UK Branch». Як стверджує генеральний директор «Bureau Veritas» Дідьє Мішо-Даніель - їх Сертифікат приносить впевненість в світі ризиків!

А наша впевненість - це і впевненість наших партнерів!

8 2

zaporozhskii kabelnyi zavod zzcm photo normal

2

zaporozhskii kabelnyi zavod zzcm photos big

8 1

unnamed 1