ІНТЕРКАБЕЛЬ КИЇВ є одним з найбільших заводів кабельно-провідникової продукції в Україні, а також провідним виробником вогнестійких кабелів і входить до групи SKB (Австрія), чий досвід виробництва кабелів перевищує 125 років.
Завод виробляє широкий асортимент високоякісної кабельної продукції, в тому числі вогнестійкі безгалогенні кабелі, Безгалогенові кабелі з антикорозійним захистом, кабелі з повітряної зв'язкою, шахтні кабелі, настановні кабелі, гнучкі кабелі, силові кабелі, броньовані кабелі.

Ми використовуємо обладнання провідних європейських брендів Rosendahl, Tecalsa, Colmec, Queins, Gauder. Кабель відповідає стандартам VDE (Німеччина), а також може бути адаптований до стандартів більшості країн світу.
Продукція компанії використовується в будівельних, промислових, інфраструктурних проектах в Західній Європі, Східній Європі і країнах СНД. Наші кабелі працюють в тунелях, метро, аеропортах, атомних електростанціях, вугільних шахтах і промислових підприємствах в Австрії, Німеччині, Чехії, Україні, Казахстані, Грузії, Молдові.

XXL

43

34

21

hqdefault

interkabel photo1