«Бренд« УКРКАБЕЛЬ »почав своє існування понад 100 років тому. Київський кабельний завод - перше в нашій країні підприємство з виготовлення електричних провідників - був створений як акціонерне товариство в 1900 році. Майже через два десятиліття завод став державним підприємством і отримав назву 'Укркабель "(Київський кабельний завод). Підприємство знають як унікальне в своїй сфері, продукція його забезпечує прогрес в таких важливих напрямках виробництва, як електромашинобудування і металургія, приладобудування і залізничний транспорт, радіо- і хімічна промисловість, будівельна індустрія, комунальне і сільське господарство. Ми в свою чергу, всіляко продовжуємо кращі традиції «Укркабель».

Наше підприємство випускає кабель і провід під власною торговою маркою «Укркабель», що гарантує відповідність ГОСТу пропонованої нами продукції. Вся продукція сертифікована Державною системою сертифікації УкрСЕПРО та проходить обов'язковий контроль в лабораторії, що підтверджується сертифікатом якості на кожну партію товару.

Ми пишаємося нашою причетністю до реалізації великих будівельних проектів в Україні.
Продуцкія нашого підприємства функціонує на підприємствах вугільної та оборонної промисловості, морських портах, атомних і теплових електростанціях, машинобудівних і металургійних заводах, комунальних, будівельних компаніях України.

7739101

fd7ab3fd0909e52cfa074f490935beaa

95fe9dc8b58be484b24b41035415c997

7

123

unnamed