Завод «Одескабель» був заснований в 1949 році.

За роки свого розвитку підприємство стало безумовним лідером з виробництва кабелів зв'язку в Україні і одним з провідних кабельних заводів в країнах Східної Європи.

Спеціалізуючись на виробництві телекомунікаційних кабелів, Одеський кабельний завод освоїв і випускає широкий асортимент мідних і волоконно-оптичних кабелів зв'язку, радіочастотних, а також затребуваних в останні десятиліття цифрових або LAN-кабелів, номенклатура яких є найширшою в країнах ЄС. Крім цього, ПАТ «Одескабель» пропонує своїм споживачам силові кабелі, проводи й шнури різного призначення.

Завод і зараз продовжує успішно розвиватися, освоювати нові напрямки і займає в них лідируючі позиції. За останні роки підприємством було запроваджено ряд новацій, серед яких - виробництво нагрівальних кабелів, які є основою системи «тепла підлога».

Загальна номенклатура заводу налічує на сьогоднішній день більш 10000 маркорозмірів.

Пріоритетом у розвитку ПАТ «Одескабель» вже багато років є випуск високоякісної продукції при конкурентоздатних цінах, що стало запорукою ринкової привабливості підприємства.

На ПАТ «Одескабель» розроблена і впроваджена інтегрована система менеджменту, що включає в себе наступні системи: систему менеджменту якості по ДСТУ ISO 9001: 2009 (ISO 9001 діє до: 2015), систему екологічного управління по ДСТУ ISO 14001: 2015 року, систему управління безпекою та гігієною праці по ДСТУ OHSAS 18001: 2010.

Функціонування зазначених систем менеджменту підтверджено наявністю актуальних сертифікатів, виданих національними і міжнародними акредитованими органами, які підтверджують, що на підприємстві створені, впроваджені, функціонують і постійно удосконалюються системи менеджменту, що дозволяє поліпшувати результати діяльності і забезпечувати основу для стійкого розвитку підприємства.

Публічне акціонерне товариство «Одеський кабельний завод« Одескабель », протягом багатьох років робить упор на якості продукції, що випускається і конкурентних цінах, модернізації і розширення виробництва, висококваліфікованих кадрах та організації управління за світовими стандартами. Такий вектор розвитку компанії дозволяє заводу по праву бути лідером не тільки в своїй галузі, а й одним із зразкових підприємств країни.

odeskabel 2

4

9d6d9b6e939da2bdb87286eaad1513e5

5

cable factory 1

9