Кабельно-провідникова продукція приватного акціонерного товариства «Азовкабель» лідирує за кількістю продажів в межах СНД. Саме тому в категорії «кабельні заводи України» підприємство є одним з титанів за такими пунктами, як виготовлення і продаж проводів в Східній і Центральній Європі. Цей статус був придбаний завдяки використанню сучасних технологій протягом усього виробничого процесу, різноманітністю асортименту, високій якості представленого товарного ряду.

ПрАТ «Азовкабель» був заснований в 2001 році в місті Бердянськ на базі колишнього підприємства союзного значення «Азовкабель», створеного ще в 1948 році і який продавав за часів СРСР свою продукцію в 40 країн світу. Одним із засновників заводу, його першим генеральним директором і душею всіх перетворень був Валерій Денисенко. З 2001 по 2008 роки він провів кардинальну технічну реорганізацію підприємства і разом з колективом однодумців вивів його на рівень національної компанії, що займає лідируючі позиції в Україні з виробництва кабельно-провідникової продукції.

У 2018 ПрАТ «Азовкабель» запустило власну лінію пластикату. Завод почав випускати нові види продукції, як, наприклад, силові кабелі марок як КГ і КГНВ. Звичайно ж, особлива увага приділяється якості продукції ПрАТ «Азовкабель», що завжди її вигідно відрізняло на ринку кабельно-провідникової продукції. Якість продукції компанії гарантовано сертифікатом ISO 9001-2008

Сучасні технології протягом усього виробничого процесу, жорсткий контроль за якістю продукції, її постійне оновлення і розширення номенклатурного ряду в поєднанні з гнучким підходом до вимог клієнтів дозволяють ПрАТ «Азовкабель» не тільки утримувати лідерство на ринках Східної Європи, а й освоювати ринок Євросоюзу. Надійність, перевірена часом, динамічний розвиток, постійне навчання співробітників, вдосконалення технологічного процесу - ось головні принципи, на яких заснована репутація ПрАТ «Азовкабель», як надійного партнера.

Gallery 01

Gallery 01

Gallery 02

Gallery 08

Gallery 04

Gallery 10